Teknik direktör Abdullah Avcı yönetiminde dün yaptığı çalışma ile Alanyaspor maçı hazırlıklarını sürdüren Bordo-Mavili ekip bugün yapacağı son taktik antrenmanın ardından Alanyaspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak. Trabzonspor’da sakatlıkları bulunan Bakasetas, Joaquin Fernandez ve Hüseyin Türkmen, Alanyaspor karşısında forma giyemeyecek. Sakatlığı düzelen Onuachu’nun ise Alanyaspor karşısında forma giymesi beklenirken ayak bileğinde burkulma yaşayan Trezeguet’de de belirsizlik sürüyor. 

Hem Trabzon amatörünün, hem de Trabzonspor’un tarihine adını yazdıran isim: Abdullah Beşir Hem Trabzon amatörünün, hem de Trabzonspor’un tarihine adını yazdıran isim: Abdullah Beşir

Öte yandan Trabzonspor’da Arsenal’den büyük umutlarla kadrosuna dahil edilen ancak sakatlığı nedeniyle henüz resmi bir müsabakada forma giyemeyen Nicolas Pepe’de kritik gün bugün. Teknik direktör Abdullah Avcı’nın sağlık kurulu ile son bir görüşme yapacağı ve Fildişi Sahilli oyuncunun Alanyaspor karşısında kadroya dahil edilmeyeceği konusunda son kararını vereceği belirtildi. Abdullah Avcı’da Çarşamba günü yaptığı basın toplantısında Pepe konusunda Pazar gününü işaret etmişti. Pepe, takımla birlikte kısmen çalışırken bireysel antrenmanlarına da devam ediyor. 
TAKA/NURGÜL GÜNAYDIN