Trabzonspor’da teknik direktörlük görevine ikinci kez getirilen Abdullah Avcı’nın ve Başkan Ertuğrul Doğan’ın son günlerde Nijeryalı yıldız Nwakaeme ile ilgili yaptıkları açıklamalar taraftarları oldukça heyecanlandırmıştı.

 Özellikle Trabzonspor Başkanı Yardımcısı Nevzat Kaya ile çok yakın dostluğu bulunan Nwakaeme’nin geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelip Kaya ile görüştüğü belirtildi. 

Başkan Ertuğrul Doğan’ın önceki gün A Spor’da katıldığı programda ‘Hocamız Nwakaeme konusunda bir talepte bulunursa gereğini yaparız’ şeklindeki açıklamalarının ardından Nijeryalı yıldızla ilgili devre arası transfer döneminde bir hamle yapılabileceği yönünde yorumlar yapılmaya başlandı. 

A Milli Futbol Takımı'nın genç forvet oyuncusu Kenan Yıldız, Juventus'tan ayrılma kararı aldı. A Milli Futbol Takımı'nın genç forvet oyuncusu Kenan Yıldız, Juventus'tan ayrılma kararı aldı.

Nwakaeme’nin de aklının halen daha Trabzonspor’da olduğu ve geri dönmeyi çok istediği yönünde bilgiler var. Teknik direktör Abdullah Avcı’nın talep etmesi halinde Başkan Ertuğrul Doğan’ın Nwakaeme transferini bitirebileceği belirtiliyor. Bordo-Mavili taraftarlar da süreci yakından takip ediyor. Nwakaeme’nin Trabzonspor’a geri dönmesi adına yoğun bir talep var. Nijeryalı yıldızın Trabzonspor’dan ayrılmasına rağmen Bordo-Mavili kulüple ilgili her fırsatta sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunması dikkatlerden kaçmıyor.
TAKA/AYTEKİN AKAY