Mete Kalkavan'a Yeni Görev: Trabzonspor Taraftarlarının Tepkisi Büyüyor Mete Kalkavan'a Yeni Görev: Trabzonspor Taraftarlarının Tepkisi Büyüyor

Dün İstanbul’da Trabzon Evi’ni ziyaret ederek dernek üyeleri ve taraftarlarla bir araya gelen Başkan Doğan gelen soruları da cevapladı.

 Başkan Doğan, Nwakaeme ile ilgili gelen soru üzerine şunları söyledi: “Kendisi benim de sevdiğim, değer verdiğim bir oyuncu. Gerçekten çok profesyonel bir sporcu. Hocamızın bu konuda bir beklentisi, talebi olursa düşünebiliriz. Şampiyonluğu gittiğimiz süreçte de ‘beklenti ve talepleri kulübün çıkarları doğrultusunda gerçekleştireceğiz’ diye söylemiştik” ifadelerini kullandı. Başkan Doğan’ın bu açıklamalarının ardından Nijeryalı yıldız Nwakaeme’nin devre arasında transfer sürecinin başlayabileceği şeklinde yorumlandı. Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı da dün Papara Park’ta düzenlediği basın toplantısında Nwakaeme ile ilgili gelen sorular sonrası yıldız oyuncuyla arasında geçen diyaloğu anlatırken Nwakaeme ile görüşmeye devam ettiğini açıklamıştı.