AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu ve MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz gibi önemli isimlerin de katılımıyla gerçekleşen törende Başkan Sarıalioğlu'nu desteklemek için birçok kişi bir araya geldi.

'Reflektör Tak, Görünür Ol Projesi' kapsamında traktör sürücülerine reflektör dağıtıldı 'Reflektör Tak, Görünür Ol Projesi' kapsamında traktör sürücülerine reflektör dağıtıldı

Mazbata töreninin ardından Of Belediyesi meydanında düzenlenen karşılama töreninde Başkan Salim Salih Sarıalioğlu, hemşehrileri tarafından coşkuyla karşılandı. Alkışlar eşliğinde belediyeye gelen Başkan Sarıalioğlu, Oflulara teşekkür ederken, Of için canla başla çalışacaklarını ve hizmet maratonunun kaldığı yerden devam edeceğini belirtti.

Seçim sonuçlarının Of'a hayırlı olması dileğinde bulunan Başkan Sarıalioğlu, sevgi ve kardeşliğin kazandığını vurguladı. Of'un daha yaşanabilir ve mutlu bir şehir olması için gece gündüz çalışacaklarını ifade eden Başkan Sarıalioğlu, güven duyanları mahcup etmemek adına ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.
TAKA/BİROL SANCAK

Editör: Birol Sancak