AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu Ülkemizin dünya devi haline geldiğini söyledi AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu Ülkemizin dünya devi haline geldiğini söyledi

‘Haydi kalk ayağa ey Müslüman’ sloganı ile Of Çarşıbaşı Camii önünde toplanan Of Halkı, israilin yaptığı insanlık dışı uygulamayı kınadı. Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Müslümanların gafletten uyanması gerektiğini söyledi.

ZAFER MÜSLÜMANLARINDIR

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, “israil yaşlı, bebek, çocuk ve kadın demeden masum ve savunmasız Filistin halkının üzerine ölüm kusuyor. Canileşerek, hastaneleri bile bombardımana tutmaktadır. İşgalci İsrail ve onların taşeronları kutsallarımızı çiğniyor, değerlerimizi ayaklar altına alıyor, insanlığı katlediyor. Katil, alçak ve terörist İsrail, bilesin ki Kudüs İslamın olmazsa olmazıdır.

Kudüs, işgal ettiğiniz Filistin devletinin başkentidir, öyle de kalacaktır. Dualarımız Filistinli kardeşlerimiz içindir. Bebek katili ABD, Siyonist İsrail kahrolasın. Müslümanların en değerli kutsal Filistin toprakları İsrail tarafından havadan, karadan ve denizden kuşatma altındadır. Oflular olarak, israilin bu acımasız insanlık dışı uygulamalarını şiddetle lanetliyoruz. Filistin’de, Gazze’de israilin saldırılarında şehadet şerbeti için kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Zafer Müslümanların olacak” dedi.

TAKA/BİROL SANCAK