Bu kapsamda Of İmam Hatip Lisesinde “Değerler Eğitimi Perspektifinde  İhmal ve İstismar” konulu bir söyleşi gerçekleştirildi. 

Okulun konferans salonunda düzenlenen söyleşi Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümünden Doç. Dr. Mehmet Kanak tarafından verildi. Söyleşiye İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Okul Müdürü Mustafa Çapoğlu, Okul Aile Birliği Başkanı Hasan Koç da dinleyici olarak katıldı. Doç. Dr. Mehmet Kanak  öğrencilere yaptığı sunumun ardından gelen soruları cevaplandırdı. Doç. Dr Kanak milletlerin ve insanlığın barış ve esenliği değerlerin bozulmadan sonraki kuşaklara aktarılması olduğunu belirterek misafirperverliği ve katılımları nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürüne ve okul müdürüne teşekkür etti.

 “ÇOK ÖNEM VERİYORUZ”

Haydar aliyev’i vefatının 100. Yılında, Trabzon’da anıldı Haydar aliyev’i vefatının 100. Yılında, Trabzon’da anıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da yaptığı selamlama konuşmasında kendilerinin değerler eğitimine çok önem verdiğini bu alanda yapılan çalışmaları teşvik ettiklerini belirterek TÜBİTAK'a ve programın düzenlenmesinde emeği geçen okul idaresi ve öğretmenlerle birlikte sunum yapan Doç.Dr. Mehmet Kanak teşekkür etti. Konuşmanın ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu konferansı nedeniyle Doç.Dr. Mehmet Kanak’ a teşekkür plaketi takdim etti. Okul Müdürü Mustafa Çapoğlu da konuk Doç.Dr. Kanak’a çeşitli hediyeler takdim etti.
TAKA/TUNCAY UÇKUN