Anadolu Gençlik Derneği Vakfıkebir Temsilciliği Filistin’de yaşanan zulmün gündemden düşmemesi amacıyla çadır açtı Anadolu Gençlik Derneği Vakfıkebir Temsilciliği Filistin’de yaşanan zulmün gündemden düşmemesi amacıyla çadır açtı

Amerika Birleşik Devletleri'nin Kuzey Carolina eyaletinin Winston-Salem bölgesinde bir lisede yaşanan skandal görüntüler, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Görüntülerde, adı açıklanmayan bir öğrencinin sınıf arkadaşlarının gözleri önünde öğretmenine iki kez tokat attığı ve bu olayın ardından sınıfta kahkaha sesleri yükseldiği görülüyor. Olayın ardından soruşturma başlatıldı.

Görüntüler, öğrencinin öğretmenine yaklaşıp tehditkar bir şekilde iki kez tokat attığını gösteriyor. Öğretmenin tepkisi üzerine öğrenci, ikinci tokadı atarken, sınıf arkadaşlarının gülüşme sesleri de kameraya yansıdı.

Okul müdürü, olayın toplum açısından çirkin olduğunu belirterek öğrencinin disiplin cezası alacağını duyurdu. Bu skandal görüntüler, okulda ve sosyal medyada geniş tartışmalara yol açtı.

Muhabir: BİROL SANCAK