30 Ekim Pazartesi okullar tatil mi? sorusu da öğrenciler tarafından araştırılıyor. Bu yıl pazar gününe denk gelen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sonrası30 Ekim'de ders var mı, sorusu gündeme geldi. 

Türkiye’nin en önemli milli bayramlarından birisi olan Cumhuriyet Bayramı bu yıl 100. yıl coşkusuyla daha büyük bir önem taşıyor. 30 Ekim Pazartesi okul var mı, ders işlenecek mi? sorusu da öğrenciler tarafından merak ediliyor. Başta yeni okullu olan minikler olmak üzere tüm okullarda öğrencilerin kalbi cumhuriyet için atıyor. 

Dar gelirliye yemek resmen haram! Et fiyatlarına gelen zam durmuyor Dar gelirliye yemek resmen haram! Et fiyatlarına gelen zam durmuyor

Öte yandan konuyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama geldi. Milyonları ilgilendiren açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan, "30 Ekim Pazartesi okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerimizin 1 günlüğüne tatil edilmesi kararı aldığımızı bildirmek isterim." ifadelerine yer verdi. Peki, Yarın okullar tatil mi? 30 Ekim Pazartesi ders var mı? İşte, o konu hakkında ayrıntılı bilgiler... 

30 Ekim Pazartesi okullar tatil mi? sorusu binlerce öğrenci tarafından merak ediliyor. Cumhuriyet’in 100. yıl coşkusu yurdun her bir parçasında büyük bir heyecan ve coşkuyla kutlanıyor. Okullarda, önemli alanlarda ve yerlerde Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusu paylaşılıyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada 30 Ekim Pazartesi günü okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerin bir gün tatil olduğunu söyledi.
TAKA