Sosyal medya fenomeni ve Onlyfans içerik üreticisi Merve Taşkın, yayınladığı müstehcen içerikler nedeniyle yargılanmış ve daha sonra beraat etmişti. Ancak bu durum, onun platformdaki faaliyetlerini sürdürmesine engel olmadı. Taşkın, son zamanlarda katıldığı bir programda ileri yaşlarda da içerik üretebileceğini belirtti.

Netflix Türkiye'yi Sarsan İsyan: Aynı Yüzler, Aynı Hikayeler! Netflix Türkiye'yi Sarsan İsyan: Aynı Yüzler, Aynı Hikayeler!

Onlyfans'ın normalde bir porno platformu olmadığını vurgulayan Taşkın, platformda içerik üretenler arasında sadece sohbet etmek isteyenlerin de olduğunu ifade etti. Ayrıca, içerik üreticilerinin gelirlerine ilişkin bilgiler de paylaştı. Yabancı içerik üreticilerinin aylık 1.5 ila 2 milyon dolar kazandığını, hatta bu rakamın 20 milyon dolara kadar çıkabildiğini dile getirdi. Kendisinin de ayda 100 bin dolar kazandığını belirtti.

Programda "Para etmeyeceği bir yaşa gelir misin?" sorusuna 35 yaşını işaret eden Taşkın, erkeklerin "milf fantezisi" olduğunu ve bu nedenle içerik üretiminin ileri yaşlarda da devam edebileceğini düşündüğünü ifade etti. "İstediğim kadar devam edebilirim" diyerek içerik üretimine ilişkin kararlılığını dile getirdi.

Merve Taşkın'ın açıklamaları, sosyal medyada geniş yankı buldu ve tartışma konusu oldu. Bu sözleriyle içerik üretimine olan bağlılığını ve gelecek planlarını net bir şekilde ortaya koydu.

Kaynak: ODA TV