Ordu, Türkiye'nin en uzun kırsal yol ağına sahip bir il olarak öne çıkıyor. Bu bağlamda, Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar devam ediyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Çatalpınar ilçesine bağlı Kayatepe, Akkaya ve Göller Mahalleri arasında ulaşımı sağlayan grup yolunda sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Altyapısı tamamlanan yol ağında gerçekleştirilen 1,5 kilometrelik sıcak asfalt çalışması, mahalle sakinlerinin uzun süredir beklediği yol sorununu çözecek.

Bolu'da feci kaza! Tatilcilerin taşındığı minibüs devrildi, yaralılar var Bolu'da feci kaza! Tatilcilerin taşındığı minibüs devrildi, yaralılar var

Mahalle sakinleri, yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Toz ve çamur nedeniyle yaşadığımız sıkıntılara son verilmesi bizi mutlu ediyor. Mahallelerimize ulaşım konusundaki büyük sorunları artık geride bırakacağız. Bu yeni yol, yaşam kalitemizi artıracak" şeklinde ifadelerde bulundu. Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin bu iyileştirme çalışmaları, bölge halkının yaşamını kolaylaştırarak ulaşım sorunlarına çözüm sunuyor.
TAKA/TUNCAY UÇKUN 

Editör: Ayşe Sancak