Yemeğe katılan meclis üyeleri ve birim müdürleriyle bir araya gelen Başkan Genç, "Ortahisar Belediyemiz şu anda kurumsallaşmasını tamamlamış, etkin olarak hizmet üretebilen, halkımıza hizmet sunabilen, halkımızın gönlüne giren bir duruma gelmiştir. Bunu siz çok kıymetli mesai arkadaşlarımızla birlikte yaptık, birlikte başardık." şeklinde konuştu.

Başkan Genç, meclis üyelerine hitaben yaptığı konuşmada, belediyenin hem idari hem de yapısal olarak kurumsallaşmasının tamamlandığını ve etkin bir şekilde hizmet üretildiğini vurguladı. Ayrıca, farklı siyasi görüşlerden gelmelerine rağmen meclis üyelerinin ortak amacının şehre hizmet olduğunu belirtti.

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya'ya Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya'ya Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor

Konuşmasında duygusal anlar yaşayan Başkan Genç, belediyenin geçmiş dönemdeki ve gelecekteki hizmetlerine vurgu yaparak, "Bugüne kadar yaptıklarımız oldu, yapamadıklarımız oldu. Fedakârlık, emek ve gayretle o hizmet yapıldığı zaman, vatandaşlarımızın o hizmete erişimini sağladığınız zaman yaşadığınız hazzın kıymetli olduğunu biliyorum." ifadelerini kullandı.

Başkan Genç, yeni dönemde Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi durumunda da aynı anlayışla hizmet etmeye devam edeceğini belirtti ve meclis üyelerine teşekkürlerini iletti.

Muhabir: AYŞE SANCAK