Ortahisar Belediyesi, 6 Temmuz 2024 Cumartesi günü saat 22.00’de oynanacak çeyrek final maçında vatandaşları Avni Aker Millet Bahçesi’nde ağırlayacak. Türkiye-Hollanda maçını dev ekranda izlemek ve milli takıma destek vermek için Trabzonlular bir araya gelecek.

Başkan Kaya'dan Davet Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, tüm Trabzonluları A Milli Takıma destek olmak için Avni Aker Millet Bahçesi’ne davet etti. Kaya, “A Milli Futbol Takımımız kalite, inanmışlık ve mücadele olarak turnuvanın en gözde takımı. Turnuvanın başından beri gösterdiği mücadeleyle hepimizi gururlandırdı ve tarih yazmaya devam ediyor. Bu tarihi anlara tanıklık etmek için Trabzonlu hemşerilerimizi Hollanda maçını hep birlikte tek yürek olarak izlemeye davet ediyorum. Bizlere büyük bir onur ve sevinç yaşatan Milli Takımımıza Avni Aker ruhuyla gönülden destek olalım. Tüm Trabzonluları sandalyesini ve minderini alarak bu coşkuya eşlik etmeye bekliyorum,” dedi.

Bülent Uygun'dan Sert Çıkış: "Menajerler Futbolcuları Ayartıyor" Bülent Uygun'dan Sert Çıkış: "Menajerler Futbolcuları Ayartıyor"

Avni Aker Ruhuyla Destek Trabzonspor’un efsanevi stadyumu Hüseyin Avni Aker, bu kez milli maç heyecanına tanıklık edecek. Milli takımın çeyrek finaldeki mücadelesi, Trabzonluların coşkulu desteğiyle unutulmaz bir atmosferde yaşanacak. Avni Aker ruhuyla milli takıma destek olmak isteyen Trabzonlular, büyük bir heyecanla maçı dev ekranda izlemek için bir araya gelecek.

Avni Aker Millet Bahçesi’nde düzenlenecek bu etkinlik, Trabzonspor ve milli takım sevdalıları için unutulmaz bir deneyim olacak. Sandalyesini ve minderini alarak gelen vatandaşlar, hep birlikte milli takımımıza destek vererek tarihi anlara tanıklık edecekler.

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN