Hayır, yaptığı açıklamada, mahalle sakinlerinin gösterdiği teveccüh ve güvene layık olabilmek için büyük bir şevk ve inançla çalıştığını ifade etti.

"Bu görevi sizlerin desteğiyle ve ekibimle birlikte heyecanla üstlendim. Halka hizmet etmeyi her zaman bir hayır kapısı olarak gördüm ve bu bilinçle hareket ettim." diyen Hayır, görev süresince mahalle sakinlerine zamanında ve kaliteli hizmet sunmanın gayreti içinde olduğunun altını çizdi.

Ak Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, Projelerini Tanıttı Ak Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, Projelerini Tanıttı

Mahmut Hayır, mahalle sakinlerine hizmeti karşılık beklemeden, ayrım yapmadan ve bütünlük içinde ulaştırma çabasında olduklarını belirtti. 2024 Yerel Seçimlerinde, 3 Nolu Erdoğdu Mahallesi için muhtar adayı olduğunu vurgulayan Hayır, seçmenlerin takdirine sunarak, önümüzdeki dönemde de aynı azim ve kararlılıkla hizmet etme arzusunda olduğunu dile getirdi. Mahalle sakinlerinin desteğiyle, Erdoğdu Mahallesi'nin geleceğine yön vermeye devam etmek isteyen Hayır, yeniden muhtar olarak seçilmek için güven tazelemeyi umuyor.
TAKA/NEZİHA ÇAKIROĞLU 

Editör: Ayşe Sancak