Erasmus+ Projeleriyle Eğitimde Yenilik: Bilinçli İnternet Kullanımı ve Dijital Detoks

Proje kapsamında düzenlenen "Bilinçli İnternet Kullanımı ve Dijital Detoks" adlı seminer, Romanya'dan gelen uzman Micahela Cocojaru'nun rehberliğinde öğrenci, öğretmen ve veliler için gerçekleştirildi. Katılımcılar tarafından olumlu geri dönüşler alınan seminerde, katılımcılara "Katılımcı Belgesi" sunuldu.

Üç çocuğu TRÜ-İlahiyat’ı bitiren Hasan Güneş diğer üçünü de burada okutacak Üç çocuğu TRÜ-İlahiyat’ı bitiren Hasan Güneş diğer üçünü de burada okutacak

Dd8C2F88 2146 423C 860F 3022F86B3415

Ayrıca, 2023 Erasmus Kısa Süreli Okul Personel ve Öğrenci Hareketliliği çerçevesinde, İspanya'nın Barcelona şehrinde "Ins Pau Vila" Kurumu'nda "Bilinçli İnternet Kullanımı ve Dijital Detoks" temalı İşbaşı Gözlem faaliyeti düzenlendi. Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi'nden 6 öğretmen ve 2 idarecinin katılımıyla gerçekleşen faaliyet, eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılara katılım sertifikaları verildi. Bu tür uluslararası işbirlikleri, eğitimde sınırları aşarak yeni ufuklar açıyor ve öğrencilerin, öğretmenlerin ve idarecilerin küresel deneyimler kazanmalarına olanak sağlıyor.

Muhabir: BİROL SANCAK