Trabzon merkez postaneden işlem yapan 183 sıra numaralı kişiye PTT içerikli çeşitli hediyeler verildi. 

ŞANSSIZLIĞIMI YENDİM

PTT’nin 183 sıra numaralı fişi ile işlem yapan Sevim Kazan, bankodaki işi bitince PTT tarafından ödüllendirildi. PTT’ye elektrik faturası yatırmak için gelen Sevim Kazan, “Normalde hiç şanslı değilim o şanssızlığı mı kırdığımı zannediyorum. Bu sene yeniden üniversite sınavına girme kararı aldım. Bu da olunca şansım döndü dedim. Öyle düşünüyorum. PTT teşkilatına düşünceleri için teşekkür ediyorum. Ülkemizin gururu olan PTT’ye nice 183 yıllar diliyorum” dedi.

Yavuz Aydın Liseli Öğrencilerin Ailelerine Taziyede Bulundu Yavuz Aydın Liseli Öğrencilerin Ailelerine Taziyede Bulundu

PTT KÜLTÜREL KURUM

Trabzon PTT Başmüdürü Ali Kurt, PTT’nin önemine değinerek, “PTT çok önemli bir kurum. İlk telsiz yayını yapan kurum. Elimizde çok doneler var. Kültürel bir kurum. Ülkemizin en köklü kurumlarından olan PTT’nin kuruluşunun 183. Yılını kutlamanın sevincini yaşıyoruz. 23 Ekim 1840 tarihinde İstanbul Sirkeci’de haberleşme ve iletişim alanında hizmet vermek üzere kurulan PTT’de 40 bin personel ve yaygın iş ağı ile birçok alanda milletimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz” diye konuştu. 

TANITIMA KATKI SAĞLIYORUZ

Kurt, “Vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz. Kültürümüzün önemli motiflerini potsa pullarına basmak sureti ile tanıtıma önemli katkılar sağlıyoruz. Milli mücadeleden günümüze, milletimizin tüm zor günlerinde yanlarında olduk. Ana hedefimiz her koşulda ülkemizin çıkarlarına uygun hareket ederek, milletimizin ihtiyaç duyduğu her anda yanında olmaktır” ifadelerine yer verdi.
TAKA/AYŞE SANCAK