Muhtar Mehmet Bakır, özellikle öğrenciler ve yayalar için çizilen yol işaretlerinin sürücülere de uyarıcı olduğunu belirterek, "Bu güzel çalışma için öncelikle Belediye Başkanımız Rahmi Metin ve belediye çalışanlarına teşekkür ederim. Öğrencilerimiz ve yayalar için daha güvenli bir yol oluşturulması çok önemliydi. Bu çizgiler, sürücülerimizi de bilinçlendirecektir" dedi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son tahminleri! Ülke genelinde parçalı ve yer yer çok bulutlu bir hava bekleniyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son tahminleri! Ülke genelinde parçalı ve yer yer çok bulutlu bir hava bekleniyor

Yaya yolu için çizilen çizgiler hakkında görüşlerini paylaşan öğrenci velileri de memnuniyetlerini dile getirdi. Veliler, özellikle okul yolunun güvenliğine dikkat çekerek, daha önce bilinçsiz araç sürücülerinin neden olduğu sorunları yaşadıklarını ifade ettiler. Ancak şimdi yapılan düzenlemenin tam yerinde bir dokunuş olduğunu belirten veliler, Muhtarlarına ve Rize Belediyesi'ne teşekkür ettiler. "Allah razı olsun sizden ve belediyemizden" diyerek duygularını ifade ettiler.
TAKA/AYŞE SANCAK
 

Editör: Doğukan ÖZKURT