Giresun Kitap Fuarı Kitapseverleri Ağırlıyor Giresun Kitap Fuarı Kitapseverleri Ağırlıyor

Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda düzenlenen programa Şalpazarı Kaymakamı Semih Memiş, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Atilla Çimer, Trabzon Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Mehmet Olcay Bal, MYO Akademik ve İdari Personeli ile öğrenciler ve bazı kurum amirleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Dönüş Gençer: "İtfaiye Haftası nedeniyle, tüm itfaiyecilerin 303'üncü yıldönümünü kutluyorum. Şehit olan Fahrican Yavaş ve Orçun Yaşar başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının öğrencilerimize, Akademik ve İdari Personelimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" diyerek, katılımcılara da teşekkürlerini iletti.

GÖNÜL ELÇİSİ

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız; "İlçemize kazandırılan Meslek Yüksekokulumuza farklı bölgelerden gelen öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra ilçemizden ayrılırken bizlerin gönül elçisi olarak gidiyorlar. İlçe Belediyesi olarak her daim öğrencilerimizin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimize ilçemize hoşgeldiniz diyor, başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

BİLGİLENDİRME YAPILDI

Konuşmalar sonrasında Öğr. Gör. Ömer Uzuntaş tarafından itfaiyeci duası yapıldı. Ardından Öğr. Gör. İsmail Turgut Pala, Öğr. Gör. Lokman Odabaş, Öğr. Gör. Aynur Kaya, Öğr. Gör. Bereket Bülent Ayker ve Öğr. Gör. Cihan Kırpık tarafından MYO’nun tanıtımı ve öğrencilere yönelik bilgilendirmeler yapıldı. 
BİROL SANCAK