Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci gibi ülkemizin sevilen oyuncularının başrollerini üstlendiği Sandık Kokusu'nun bu haftaki bölümünde neler olacak? Diğer fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı? Merakınızı gidermek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Haziran ayında şanslı burçlar açıklandı: Her işleri yolunda gidecek Haziran ayında şanslı burçlar açıklandı: Her işleri yolunda gidecek

Son fragmanı kaçırmayın! Dizinin en güncel fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz. Ayrıca, dizide yaşanacak gelişmeleri sık sık güncellediğimiz sayfamızdan en iyi tüylere ulaşabilirsiniz.

Yeni bölüm özeti yakında! Dizinin özeti en kısa sürede sayfamıza eklenecek, bu yüzden takipte kalın! Geçtiğimiz bölümde neler yaşandı?

Adnan'ın ihanetiyle başa çıkmaya çalışan Filiz'in rahatlaması, Irmak için zor bir süreç olurken, Hasan'ın dikkati Filiz'in geçmişine çekilir. Irmak, Adnan'ın yanına dönüş yaparken normal davranmaya çalışırken, Atilla'nın Karsu'yu kaçırması herkesi derinden etkiler. Atilla'nın babasını ikna etmek için hazırladığı plan ne olacak? Tüm bu soruların cevabını öğrenmek için yeni bölümü izlemeyi unutmayın!
https://youtu.be/1E-Ns0rQVcI?si=pozRlrLbb3c18hLf

Kaynak: SHOW