Bankaların sunduğu yeni kampanyalar, müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor. QNB Finansbank'ın ücretsiz havale işlemleri imkanı, müşterilere yönelik bu tür avantajların sektördeki rekabeti nasıl etkileyeceğini gösteriyor. Bu tarz inisiyatifler, bankacılık sektöründe tüketiciler arasındaki tercihleri şekillendirmede önemli bir rol oynayabilir.

Emekliler verdikleri promosyon ücretleri ile kıyasıya rekabet içerisine giren bankalar bu bandı genişleterek tüm müşteriler için uygulamaya başladı.

TAMAMEN ÜCRETSİZ OLDU

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından ödenecek! Yeni dönem bugün başladı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından ödenecek! Yeni dönem bugün başladı

Türkiye’nin en ünlü bankalarından olan QNB Finansbank, o işlemleri tamamen ücretsiz yaptı.

Bankanın resmi internet sitesinde yayımlanan bilgilere göre, müşteriler bankada yapacakları havale işlemlerini ömür boyu ücretsiz kullanabilecek.

QNB Mobil, İnternet Şubesi ve ATM’lerden banka bünyesinde yapılacak para transferi işlemlerinde 81 ilde bir ömür boyu masraf ödenmeyecek. Öte yandan bankanın paylaştığı detaylarda aynı zamanda yaptıkları havale işlemleri için müşterilerin nakit ödül kazanacağı belirtildi.

DETAYLAR ORTAYA ÇIKTI

Banka bünyesinde bulunan hesaplar arasında yapılan havale işlemlerinde geçerli olacak olan kampanyanın EFT işlemlerinde farklı bankaya yapılan para transferi kampanya kapsamı dışında olduğu kaydedildi

Bir başka kapsam dışı uygulama ise Kredi kartından yapılan havale işlemleri için geçerli olacak. Ayrıca kampanyaya TL hesaptan hesaba ve talimatlı havale işlemleri dahil olacağı aktarıldı.

Kampanyanın tüm detaylarına bankanın resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: HABER MERKEZİ