"Cumhur İttifakı olarak Milliyetçi Hareket Partimizle birlikte yürüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Sayın Devlet Bahçeli'nin omuz omuza dik duruşu var. Bizler de Trabzon’umuzda 18 ilçemiz ve büyükşehir belediyemizde adaylarımızla saha çalışmalarını büyük bir hızla devam ettiriyoruz. Milletimiz çok büyük bir teveccüh gösteriyor. Bunu sahada gözlemliyoruz. Milletimizden aldığımız güçle Cumhur ittifakı olarak bu seçimlerde en yüksek oyu alarak Trabzon’da 18+1 yapacağız” dedi.

ŞEHRİMİZE HİÇBİR KATKISI OLAMAZ!

Çarşıbaşı belediye başkanlığına seçilen Ahmet Keleş, başkana teşekkür etti Çarşıbaşı belediye başkanlığına seçilen Ahmet Keleş, başkana teşekkür etti

İl Başkanı Mumcu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Vizyonsuz, öngörüsüz, kifayetsiz, plansız, istikrarsız, milletin derdiyle dertlenmeyen zihniyetlerin şehrimize hiçbir katkısı olamaz. Cumhur ittifakı olarak Trabzon’da çıkardığımız büyükşehir belediye başkan adayımız başta olmak üzere18 ilçe belediye başkan adaylarımız birbirinden değerli isimlerdir. Vatandaşlarımız tarafından benimsenmişlerdir. 31 Mart 2024 imtihanından başarıyla çıkmak için, geçmişte yaptığımız hizmetlerle yetinmiyoruz. Trabzon’umuzu geleceğe hazırlayacak yeni projeler geliştiriyoruz. Önümüzdeki günlerde açıklayacağımız proje tanıtımlarımızla farkımız bir kez daha ortaya çıkacaktır.”

Editör: Doğukan ÖZKURT