Ümit Özdağ Duyurdu!

Zafer Partisi başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bir kullanıcının Atatürk ve şehit Fethi Sekin'in mezarlarına hakaretler içeren paylaşımlar yaptığını belirtti ve bu kişinin tutuklanması gerektiğini ifade etti.

Instagram Üzerinden Devam Ediyor!

Moumad Shakorr adlı kullanıcının Twitter hesabının askıya alınmasının ardından, Instagram adresinden paylaşımlarına devam ettiği görüldü.

Abisi Gözaltına Alındı!

Ümit Özdağ'ın açıklamalarının ardından, Moumad Shakorr'un abisinin gözaltına alındığı ancak Shakorr'un hala serbest olduğu duyuruldu. Ancak bu durumun değişmesi ve Shakorr'un da gözaltına alınması bekleniyor.

Kimdir Moumad Shakorr?

Moumad Shakorr, İstanbul'da yaşayan Abdul Shakor'un kardeşi olarak bilinmektedir ve Shakor ailesine mensup olduğunu ifade etmektedir. Sosyal medyada dört video paylaşan Shakorr, Fethi Sekin'e hakaret içeren bir video, şehit mezarına idrarını yapma görüntüsü ve Atatürk'e defalarca küfür içeren videolarıyla Türkiye gündemine oturdu.

Moumad Shakorr

Gerçek Bilgiler Ortaya Çıktı!

Motorine 1 Lira 35 Kuruş İndirim Geldi: Akaryakıt Fiyatlarındaki Oynaklık Devam Ediyor Motorine 1 Lira 35 Kuruş İndirim Geldi: Akaryakıt Fiyatlarındaki Oynaklık Devam Ediyor

Hakaret olayının faillerinden birinin gerçek kimliği de açığa çıktı. Atatürk'e hakaret eden şahsın gerçek adının Yunus Bildirir olduğu ve Osmaniye'de yaşadığı biliniyor. Şahsın doğum tarihi 2003 olarak kayıtlara geçmiştir.

Şu anda Moumad Shakorr'un durumu ve tutuklanma süreciyle ilgili detaylı bilgilere ulaşmak mümkün değildir. Ancak Ümit Özdağ'ın duyuruları ve kamuoyundaki tepkiler, bu tür hakaretlerin ciddiyetini vurgulamış ve soruşturmanın ilerlemesi için etkili olmuştur.
TAKA/TUNCAY UÇKUN

Editör: Doğukan ÖZKURT