Berlin’de Türk Rüzgarı Esecek
Leipzig’de oynanan müsabakada inanılmaz bir mücadele ortaya koyan Ay Yıldızlı ekipte, Merih’in attığı iki golün yanı sıra çok kritik kurtarışlar yapan Mert Günok da çeyrek final biletinin alınmasında başrol oynadı.

Ay Yıldızlılar Tarihi Bir Zafere Daha İmza Attı
Ay Yıldızlı ekip, çeyrek finalde Hollanda ile eşleşti. 6 Temmuz Cumartesi günü Berlin’de oynanacak olan çeyrek final maçına odaklanan Türkiye, yeni bir zafere daha imza atma adına kenetlenmiş durumda.

Türkiye'nin Coşkusu
Türkiye, bu tarihi zaferle büyük bir coşku yaşarken, Ay Yıldızlı ekip çeyrek finalde de aynı azim ve kararlılıkla mücadele etmeyi hedefliyor. Berlin’de Türk rüzgarı esecek ve Ay Yıldızlılar, bir kez daha tarih yazma hedefiyle sahaya çıkacak.

Kritik Maç Öncesi Hazırlıklar
Ay Yıldızlılar, çeyrek final maçına odaklanmış durumda ve Hollanda karşısında en iyi performanslarını sergilemeye hazırlanıyor. Teknik Direktör Vincenzo Montella, oyuncularına güveniyor ve tarihi bir zafer daha yaşamak için takımı en iyi şekilde hazırlıyor.

Destek ve Motivasyon
Türkiye’nin dört bir yanından gelen desteklerle moral bulan milli takım, Berlin’deki maça büyük bir motivasyonla hazırlanıyor. Ay Yıldızlı ekibimiz, bu kritik maçta da Türk yüreğini sahaya yansıtmayı hedefliyor.

Trabzonspor'dan Onuachu İçin Büyük Teklif: Southampton'a 7 Milyon Euro, Göztepe'ye Fountas ve Kerem Şen Trabzonspor'dan Onuachu İçin Büyük Teklif: Southampton'a 7 Milyon Euro, Göztepe'ye Fountas ve Kerem Şen

Tüm Türkiye, 6 Temmuz'da Berlin’de oynanacak çeyrek final maçında Ay Yıldızlıları desteklemek için kenetlenmiş durumda. Berlin’deki Türk rüzgarı, Ay Yıldızlıların zafer yolculuğunda en büyük itici güç olacak.

Muhabir: AYTEKİN AKAY