Giresunspor, Adanaspor karşısında kötü gidişata son vermek istiyor Giresunspor, Adanaspor karşısında kötü gidişata son vermek istiyor

Görevimin başındayım. İnsanların neden böyle yaptığını anlamıyorum. Demek ki iyi niyetimiz fazla geliyor." ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada dolaşan ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin istifa edeceği yönündeki iddialara başkanından yanıt geldi. Gazeteci Candaş Tolga Işık'a konuşan Büyükekşi, görevinden istifa etme gibi bir durumun söz konusu olmadığını vurgulayarak, TFF'nin seçimle gelinen ve seçimle gidilen özerk bir kurum olduğunu belirtti.

"Görevimin başındayım" diyen Büyükekşi, insanların neden böyle dedikodular yaptığını anlamadığını dile getirdi. Ayrıca, TFF Başkanı olarak görevinin devam ettiğini ve futbol camiasına hizmet etme kararlılığıyla çalışmalarına devam ettiğini söyledi.

Bu açıklamayla birlikte, sosyal medyada çıkan istifa iddiaları resmi bir yalanlama ile son bulmuş oldu. Mehmet Büyükekşi'nin liderliğindeki TFF'nin önümüzdeki dönemdeki gelişmeleri merakla bekleniyor.

Editör: Birol Sancak