Trabzon'un yerel basınında önemli bir isim olan Bahattin Baştürk, TAKA Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü görevine atanmasıyla birlikte iş ve siyaset dünyasından birçok ismin tebrik ziyaretlerine maruz kaldı. TTSO Meclis Üyesi ve Sebat Sürücü Kursları Kurucusu Aydın Özkurt, AK Parti il yönetim kurulu üyesi olan iş insanı Mehmet Atmaca ve Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olan aynı zamanda diş hekimi ve çene cerrahı olan Dr. Mustafa Çankaya, Baştürk'ü gazetede ziyaret ederek yeni görevi için tebriklerini iletti.

Trabzon HSC Otomotiv, Renault Mais'in En İyi Servis Yarışmasında Birinci Seçildi Trabzon HSC Otomotiv, Renault Mais'in En İyi Servis Yarışmasında Birinci Seçildi

Ziyaretler sırasında iş dünyasından ve siyasetten gelen destek ve tebriklerle duygulanan Bahattin Baştürk, yeni görevinde başarılı olmak için çalışacağını belirtti. Kendisine gösterilen ilgi ve destekten dolayı teşekkür eden Baştürk, TAKA Gazetesi'nin daha da güçlenerek büyümesi için çaba harcayacaklarını ifade etti.

Muhabir: AYŞEN KARABİNA