Açılış törenine Vali Aziz Yıldırım'ın yanı sıra Vali Yardımcısı Hacı Osman Hökelekli, Tarım ve Orman İl Müdürü İsa Kaplan, İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Usta, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürü Murat Güler ve diğer davetliler katıldı. Serginin açılışında konuşan Vali Yıldırım, fotoğraf karelerinin tarihe not düşen anlar olduğunu belirterek fotoğrafların anlamlı ve değerli olduğunu vurguladı. "Tarım, Orman ve İnsan" konulu serginin açılışında emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Vali Yıldırım, serginin hayırlara vesile olmasını diledi.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu  Genel Başkanı Bekir Aktürk, Rize muhtarları için güzel bir projeye imza attı Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu  Genel Başkanı Bekir Aktürk, Rize muhtarları için güzel bir projeye imza attı

Açılışın ardından Vali Yıldırım, beraberindekilerle birlikte sergiyi gezdi. Sergide yer alan fotoğraflar, toprağın, tarımın, ormanın ve suyun önemini görsel bir şekilde vurgulayarak sosyal ve bireysel duyarlılığın artırılmasına katkı sağlıyor.


TAKA/NURGÜL GÜNAYDIN

Editör: Doğukan ÖZKURT