Trabzonspor Oyuncuları Yenilginin Şokunu Yaşıyor; Denswil ve Mendy, Maçın Ardından Duygularını Paylaştı Trabzonspor Oyuncuları Yenilginin Şokunu Yaşıyor; Denswil ve Mendy, Maçın Ardından Duygularını Paylaştı

Meunier, sosyal medya hesabından yaptığı bildiride, "Fenerbahçe ile oynadığımız maça yönelik kendi ülkemde yaptığım değerlendirmelerin bağlamından tamamen kopartılarak Türkiye’de servis edilmesini büyük bir şaşkınlıkla öğrenmiş bulunmaktayım. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte hızlıca soyunma odasına gitmem sebebiyle sahada yaşananlara yönelik yorumlarım doğal olarak sosyal medya paylaşımlarından görebildiğim kadarıyladır. Zaten daha sonra da taraftarlarımızı suçlayan birçok paylaşımın da sahte olduğunu fark ettim. Tüm bunların sonucunda taraftarlarımızın ve futbol kamuoyunun asılsız haberlere ve çarpıtmalara asla itibar etmemesini rica ediyorum." şeklinde ifadeler kullandı.
Meunier'in bu açıklaması, medyada ve sosyal medyada dolaşan iddiaların gerçek dışı olduğunu ve kendi açıklamalarının doğru bağlamda sunulmadığını vurguluyor.

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN