TikTok platformunda gerçekleşen canlı yayında, şehitlerimiz için utanç verici ifadeler kullanıldı. "Mercan" adlı kullanıcının düzenlediği canlı yayına katılan bazı kişiler, şehitlerin sayısının artması için dua etmekle kalmayıp skandal ifadelerde bulundular.

Canlı yayına bağlanan 4 kullanıcı arasında geçen diyalogda, bir kişi şehitlerimiz için "Daha çoktur, yalan söylüyorlar" ifadelerini kullandı. Bu skandal sözler, izleyenleri dehşete düşürdü. Diyalogun devamında ise katılımcılar arasında geçen bir diğer şok edici konuşma, kamuoyunda büyük tepki çekti.

Zamlar Dayanılmaz Boyutta Artıyor: Market ve Halk Pazarlarında Fiyatlar Yükseliyor Zamlar Dayanılmaz Boyutta Artıyor: Market ve Halk Pazarlarında Fiyatlar Yükseliyor

Katılımcılardan biri, şehitlerimiz için "Allah sayılarını artırsın" ifadelerini kullanırken, diğer bir kişi de "Bence de Allah sayılarını artırsın" diyerek skandalı tırmandırdı. Bu ahlaki değerlere aykırı ve insani duyguları zedeleyen ifadeler, sosyal medyada büyük tepki çekti.

İşte o skandal canlı yayın, kullanıcıların şehitlerle ilgili duyarsız ve saygısız yaklaşımlarını gün yüzüne çıkardı. Bu tür durumlar, toplumun genel değerlerine ve insanlık vicdanına sığmayan bir tutum sergilemesi bakımından büyük bir endişe kaynağı olarak görülüyor.
TAKA/HABER MERKEZİ

Editör: Doğukan ÖZKURT