Kurt, yaptığı konuşmada, toplantıya katılan gençlerin yoğun ilgisi karşısında onurlandığını ve gururlandığını belirtti. Sevgi, saygı, hoşgörü ve gönül kazanma prensiplerine dayalı bir yol izlediklerini ifade eden Kurt, gençlerin Tonya'nın temsilcileri olacağını ve onların her zaman yanlarında olacağını söyledi.

CHP Trabzon Milletvekili, Av. Sibel Suiçmez, Trabzon'un kurtuluşunun 106. yıl dönümü nedeniyle mesaj yayınladı CHP Trabzon Milletvekili, Av. Sibel Suiçmez, Trabzon'un kurtuluşunun 106. yıl dönümü nedeniyle mesaj yayınladı

Kalınçam Mahallesi'ni Tonya'nın çıkış noktası olarak gördüklerini vurgulayan Kurt, belediye başkanı seçilmeleri durumunda kooperatiflerden ormancılığa, gençlere kadar herkese sahip çıkacaklarını ve adaletli hizmet dağılımından ödün vermeyeceklerini dile getirdi.

Kurt, mahallelerin merkeze doğru hizmet almasını sağlayacaklarını ve her sözlerinin arkasında duracaklarını söyledi. Ayrıca, makam ve mevki peşinde olmadıklarını, halklarına daha iyi hizmet sunmanın ve dua almanın peşinde olduklarını ifade etti.

Toplantıda gençler, Kurt'a çeşitli sorular yöneltti ve Kurt'un verdiği sözlerin arkasında duracağına olan güvenlerini dile getirdi. Başkan adayı Kurt, gençlerle samimi bir diyalog kurarak, onların desteklerini ve güvenlerini kazanmaya çalıştı.

Tonya Belediye Başkan Adayı Veysel Kurt, gençlerle buluşmasında büyük bir coşku ve olumlu geri dönüşlerle karşılandı. Gençler, "Bizim Veysel'e sarılacağız" diyerek desteklerini ifade ettiler.
Tuncay HACIFETTAHOĞLU

Editör: Doğukan ÖZKURT