Şahin, "Emekli vatandaşlarımız, hem ülkemizin hem şehrimizin kıymetlileridir. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Metin Genç, emeklilerimiz konusunda çok hassas ve duyarlı. Başkanımızın talimatı ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde ilan edilen 'Türkiye Yüzyılı 2024 Emekliler Yılı' çağrısına destek vermekten büyük memnuniyet duyduk.

EYOF Sosyal Tesislerimizde faaliyete koyduğumuz yüzde 20’lik indirim bütün emeklilerimiz için geçerlidir. Uygulamamızda herhangi bir yaş kısıtlaması yoktur. Amacımız, Türkiye Yüzyılı’nda ülkemizin her kesimine katkı sunmaktır. Bu kapsamda, bütün emeklilerimizi tesislerimizde misafir etmekten mutluluk duyacağız. Emekli vatandaşlarımızın hayat standardını yükseltmek için çalışmalarımız sürecek. Vatandaşlarımızın her zaman yanındayız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. Kararın alınmasında her zaman destek olan Başkanımız Ahmet Metin Genç’e ve bütün çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Emeklilerimizi tesislerimize bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Halkın Sosyal Yaşamı Destekleniyor

Artvin’in Yusufeli İlçesinde Sel Felaketi: Dört Köy Yolu Ulaşıma Kapandı! Artvin’in Yusufeli İlçesinde Sel Felaketi: Dört Köy Yolu Ulaşıma Kapandı!

Vatandaş odaklı yönetim anlayışıyla halkın sosyal yaşamını canlandırmayı hedefleyen Trabzon Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz günlerde halkın rağbet gösterdiği yerlerde çay fiyatlarını da 3 TL’ye düşürmüştü. Ayasofya sahilinde, Atapark ve Fatih Parkı’nda yapılan indirimle çay, kivi, karadut, oralet ve kuşburnu fiyatları 3 TL olarak belirlendi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, emekli vatandaşların sosyal tesislerde daha rahat vakit geçirmesi ve yaşam standartlarının yükseltilmesi için çalışmalarına devam ediyor. Tüm emekliler, EYOF Sosyal Tesisleri'nde sunulan bu özel indirimden yararlanarak keyifli zaman geçirebilirler.

Muhabir: HABER MERKEZİ