Şeffaflık ve Mali Disiplin İlkeleri

Çebi, AK Parti'nin belediyecilik anlayışında şeffaflığın ve mali disiplinin bir zorunluluk olduğunu belirtti. Mali disiplin ve şeffaflığın vatandaşlara olan sorumluluğun bir göstergesi olduğunu vurguladı.

Gerçek Verilerin Paylaşılması Gerekliliği

Başkan Çebi, Ortahisar Belediyesi'nin gerçek borç durumunu açıkladı. Vadesi gelmiş ve gelmemiş borçlarla birlikte Ortahisar Belediyesi'nin toplam borcunun 596 milyon 759 bin 292 TL olduğunu belirtti. Ayrıca, güneş enerjisi sistemi yatırımının gelecekte 200 milyon TL gelir getirmesinin beklendiğini dile getirdi.

Çetin Rıza Tanış, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti, ‘Üretken Belediyecilik Hizmetlerini’ anlattı ve ekledi Çetin Rıza Tanış, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti, ‘Üretken Belediyecilik Hizmetlerini’ anlattı ve ekledi

Başkan Ahmet Metin Genç'in Vizyonu

Çebi, Başkan Ahmet Metin Genç'in şeffaflık ve hesap verilebilirlik ilkeleri doğrultusunda hareket ettiğini ve şehrin gelişimi için kararlı adımlar attığını ifade etti. Genç'in şehre birçok alanda kalıcı yatırımlar yaptığını ve yaşam kalitesini artıracak temel taşlar attığını belirtti.

Vatandaşın Gerçeklere İnanacağına İnanıyoruz

Çebi, gerçekleri yansıtmayan açıklamalarla başarıya gölge düşürmek isteyenlere karşı vatandaşların gerçeklerden yana olacağına inandığını ifade ederek sözlerini tamamladı

Editör: Birol Sancak