Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel Makamında Saldırıya Uğradı Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel Makamında Saldırıya Uğradı

Trabzon Barosu Başkanı Av. Duygu KELEŞ AYDIN, Trabzon Tabip Odası Başkanı Yaşar Kibar GÜVEN, Diş Hekimleri Odası Trabzon Şubesi Başkanı Önder TAŞAN, 18. Bölge Trabzon Eczacı Odası Başkanı Özlem UĞURBAŞ ARSLAN ve TMMOB Trabzon İl Koordinasyon Kurulu Başkanı H. Ebru ÇOLAK, bir araya gelerek protokolü imzaladılar.
Bu birliktelikle, meslek sahibi kesimlerini temsil eden odaların ortak değerlerini geliştirmek, dayanışma ve güç birliği ile daha kapsamlı çalışmalar yaparak Trabzon’a faydalı hizmetler üretmek, şehri dostluk ve kardeşlik anlayışıyla kaynaşmış bir kent kültürüne ulaştırmak, sağlıklı insan, sağlıklı toplum, sağlıklı kent ve sağlıklı çevre hedeflerini bütünleştirmek, toplumun sosyal ve kültürel yaşamına katkıda bulunmak amaçlanıyor.
Kurulan birlikteliğin ilk dönem koordinatörlüğünü Trabzon Barosu üstlenmiş olup, Baro Başkanı Av. Duygu KELEŞ AYDIN, bu birlikteliğin şehir ve ülke adına önemli projelere vesile olacağına inandıklarını ifade etti ve başkanlara teşekkür etti.

Muhabir: AYŞE SANCAK