Trabzon'dan Almanya'ya gitmek üzere havalanan bir uçakta yaşanan trajik olay, yolcular arasında büyük bir paniğe neden oldu. Dün sabah saat 05:55'te Trabzon Havalimanı'ndan kalkan Almanya Düsseldorf uçağında bir yolcunun ölümü, havada panik ve korkuya yol açtı.

Ölen yolcu, Sırbistan Belgrad Havalimanı'na acil iniş yapılmasını gerektirdi. Uçak, ölen vatandaşın yakınları ile birlikte Belgrad'a indikten sonra tekrar havalandı ve sonunda Almanya'nın Düsseldorf şehrine saat 13:00 civarında iniş yaptı.

Yolcular arasında yaşanan bu üzücü olay sırasında bir hemşehrimiz, "Doğrusu stres yaşadık ama kaptan ve uçak mürettebatı bize yardımcı oldu. Trabzon'dan kalkıştan on beş dakika sonra bir yolcu fenalaştı ve hayatını kaybetti. Sonra rotamız değişti ve prosedür tamamlandıktan sonra yolculuğa devam ettik, sonunda Almanya'ya vardık." şeklinde ifadeler kullandı.

Trabzon Fırıncılar Odası Başkanı Davut İlik, Ramazan Pidesi’nin fiyatının 30 TL olduğunu açıkladı Trabzon Fırıncılar Odası Başkanı Davut İlik, Ramazan Pidesi’nin fiyatının 30 TL olduğunu açıkladı

Türkiye'deki bu gelişmeler ilk olarak TAKA gazetesinden öğrenildi.
TAKA/TUNCAY UÇKUN

Editör: Ayşe Sancak