Trabzon Ahi Evren Hastanesi Başhekimi Kemal Uzun Görevinden Ayrıldı Trabzon Ahi Evren Hastanesi Başhekimi Kemal Uzun Görevinden Ayrıldı

Trabzon Artvinliler Derneği ve Trabzon Büyükşehir Belediyesinde çalışan Artvinli personeller 2019 ve 2024 yılları arasında Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlık görevini başarılı bir şekilde yapan Murat Zorluoğlu'nu makamında ziyaret ederek plaket ve forma takdim ettiler.

5905E106 890B 4312 Aabb 812469B2500D

Başkan Zorluoğlu’nun Trabzon şehrine çok büyük hizmetleri olduğunu dile getiren Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi "Biz kendisinden hep razı olduk. Başkanımız çok değerli çalışmalar yaparak bu şehrin marka kent olmasına büyük katkılar sağladı. Bundan sonraki yaşamında kendisine sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice günler dileriz" dedi. Trabzon’da yaşayan Artvinlilerin birlik ve beraberlik duygusunu çok önemsediğini belirten Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'da "Artvin çok güzel bir şehir, bir sevda. Biz bu coğrafyada hepimizi aynı tavanın balıklarıyız. Trabzon Artvinliler Derneği Başkanımız ve Trabzon'da yaşayan tüm Artvinli hemşerilerimiz çok kıymetli ve değerlidir bizim için. Hepsinden Allah razı olsun" dedi.

Af1Cc82D B15A 4B9F 8B89 8Bad1031Cd56

Muhabir: TUNCAY UÇKUN