Mevcut ASKF Başkanı Burhan Cahit Erdem'in Beşikdüzü Belediye Başkanı seçilmesi üzerine, yoğun çalışmalarından dolayı başkanlık görevini devretme kararı aldı. Yönetim kurulu toplantısında, Erdem'in önerisiyle Zeki Kurt'un başkanlığında devam etme kararı oy birliğiyle kabul edildi.

Başkanlık Görevine Zeki Kurt Getirildi:

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Beşiktaş ile oynanacak olan final öncesi açıklamalarda bulundu Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Beşiktaş ile oynanacak olan final öncesi açıklamalarda bulundu

Trabzon ASKF Başkan Yardımcısı olan Zeki Kurt, yönetim kurulunun oy birliğiyle yeni başkan olarak seçildi. ASKF Tüzüğü'nde belirtilen amir madde gereğince, başkanın görevini bir başka yönetim kurulu üyesine devretme yetkisi bulunuyordu.

Görev Dağılımı ve Gelecek Planları:

Burhan Cahit Erdem, ASKF'de düz yönetici olarak görevine devam edecek. Aynı zamanda Trabzon Futbol İl Temsilcisi olan Zeki Kurt ise liglerin bitiminde bu görevi bırakacak. Erdem, yeni dönemde Yavuz Selim Sahası'nın yapılmasını takip edeceğini ve Büyükşehir ile Ortahisar Belediye Başkanları ile birlikte amatör futbola bu sahayı kazandıracaklarını ifade etti.

Bu değişiklikle birlikte Trabzon ASKF'de yeni bir dönem başlamış oldu.

Muhabir: NEZİHA ÇAKIROĞLU