Başkan Genç, açıklamalarında seçilen başkanlara ve muhtarlara başarılar dileyerek siyasetin mücadeleyi gerektirdiğini vurguladı ve halkın görüşlerini toparlama işinin önemine değindi.


"Gülcemal, Sanayi Sitesi ve Raylı Sistem"
Başkan Genç, konuşmasında Trabzon'un geleceği için önemli projeler üzerinde durdu. Gülcemal, sanayi siteleri ve raylı sistem gibi projelerin şehre önemli katkılar sağlayacağını belirtti. Raylı sistemin ulaşım yoğunluğunu azaltacağını ve trafik sorununa çözüm olacağını vurguladı.


"Söz Verdiğimiz Ne Varsa Planlı Programlı Adım Atacağız"
Başkan Genç, şehre hizmet etmek için verilen sözlerin yerine getirilmesi gerektiğini ve planlı adımlarla hareket edeceklerini belirtti. Halkın güvenine layık olmak için çalışacaklarını ve şehrin yaşayanları ile ziyaretçileri için tercih edilebilir bir şehir olmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Çetin Rıza Tanış, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti, ‘Üretken Belediyecilik Hizmetlerini’ anlattı ve ekledi Çetin Rıza Tanış, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti, ‘Üretken Belediyecilik Hizmetlerini’ anlattı ve ekledi


"Halkımızın Mesajını İyi Görmemiz Lazım"
Başkan Genç, halkın tercihlerinin önemine vurgu yaparak, yapılan seçimlerde alınan mesajları dikkate aldıklarını ve eksiklikleri gidermek için çalışacaklarını ifade etti. Halkın doğrudan ilettiği mesajları değerlendirerek şehre daha iyi hizmet etme çabasında olduklarını belirtti.

Muhabir: AYŞE SANCAK