Mezarlıklarımızı Bayrama Hazır Hale Getirdik

Arsin Belediye Başkanı Hamza Bilgin TAKA Gazetesi’ni ziyaret etti ve çarpıcı açıklamalar yaptı Arsin Belediye Başkanı Hamza Bilgin TAKA Gazetesi’ni ziyaret etti ve çarpıcı açıklamalar yaptı

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, “Her yıl Ramazan ve Kurban Bayramı öncesi mezarlıklarımızda temizlik ve bakım onarım çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Vatandaşımızın mezarlarıyla ilgili olan toprak ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Çevre düzenlemeleri de yaparak mezarlıklarımızı bayrama hazır hale getiriyoruz. Şehit mezarlarımızı ise yıl on iki ay bakımlı tutuyoruz ” ifadelerini kullandı.

Şehitlerimiz, Vatanımızın En Değerli Varlıklarıdır

Şehitlerin, vatanımızın ve milletimizin en değerli varlıkları olduğunun vurgusunu yapan Başkan Genç, “Şehitlerimizin aziz hatıralarını yaşatmak ve minnet duygularımızı ifade etmek için onları unutmayarak bayramda da ziyaret ettik. Şehitlerimize olan vefa borcumuzu yerine getirmek için her zaman çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Emanetlerine Layık Olmak İçin Çalışacağız

Başkan Genç ayrıca, şehitlerin fedakarlıklarının milletimizin hafızasında daima yaşayacağını belirterek, şehitlerin emaneti olan vatan topraklarını korumak için gereken her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını ifade etti. Şehitlerin emanetlerine layık olmak için çalışmalarının devam edeceğini vurguladı.
TAKA/BİROL SANCAK

Editör: Birol Sancak