Aşağı Kışlacık Mahallesi Muhtarlığı, Dernek Yönetimi ve Yol Yapım Komisyonu işbirliğiyle gerçekleştirilen anayol genişleme ve betonlama çalışmaları büyük ölçüde tamamlanmıştı. Yolun güvenliği ve düzeni için uyarı levhalarının takılması gerekliliği doğdu ve mahalle yönetimi bu konuda Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ne başvurdu.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yapılan incelemeler sonucunda ihtiyaç duyulan uyarı levhalarını takmak üzere çalışmalara başladı.

Aşağı Kışlacık Mahallesi Muhtarı Salih Ayazoğlu, yapılan çalışmalar hakkında şunları söyledi: "Mahallemizde devlet-millet işbirliği ile yürütülen yol genişleme ve betonlama çalışmalarımızın anayolunu büyük ölçüde tamamladık. Bu süreçte emeği geçen Yol Yapım Heyeti, Mahalle Dernek Yönetimi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Of Belediyesi'ne, maddi ve manevi destek sağlayan komşularımıza teşekkür ediyorum. Allah emeği geçen herkesten razı olsun. Bugün taktığımız uyarı levhaları talebimize olumlu yanıt verip takan Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve ekiplerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum."

Trabzon Valiliği, Bomba Şüphesi Bulunan Tekne İle İlgili Açıklama Yaptı Trabzon Valiliği, Bomba Şüphesi Bulunan Tekne İle İlgili Açıklama Yaptı

Aşağı Kışlacık Mahallesi'nin bu yol çalışmaları, yerel yönetimlerin ve mahalle sakinlerinin işbirliğiyle gerçekleştirilen başarılı bir örnek olarak dikkat çekiyor.


TAKA/AYŞEN KARABİNA

Editör: Doğukan ÖZKURT