Giresun’un Lapa Köyünde Korku Dolu Gece: Rastgele Açılan Ateş Paniğe Neden Oldu Giresun’un Lapa Köyünde Korku Dolu Gece: Rastgele Açılan Ateş Paniğe Neden Oldu

Dev Ekranda Büyük Maç
Avrupa Futbol Şampiyonası’nda çeyrek finale kalan milli takımımız, bu akşam Hollanda karşısına çıkıyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesi, bu büyük karşılaşma öncesinde Meydan Parkı Atatürk Alanı’nda dev ekran kurarak taraftarları bir araya getirecek. Milli takımımızın, Avrupa Futbol Şampiyonası’nda yarı finale kalmak için bu akşam saat 22.00’da karşılaşacağı Hollanda maçının heyecanını taraftarlar omuz omuza yaşayacak.

Başkan Genç'ten Davet
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, taraftarları dev ekranda maç izlemeye davet ederek şunları söyledi: “Ülkemizin gururu olan milli takımımız, Avrupa Şampiyonası'nda büyük bir mücadele ortaya koyuyor. Bu önemli zaman diliminde Trabzon olarak biz de milli takımımıza destek vermek için bir araya geliyoruz. Meydan Parkı'nda kurulacak dev ekranda taraftarlarımız, Türkiye-Hollanda maçını birlikte izleyip takımımıza destek olacaklar. Çeyrek final heyecanını hep birlikte, omuz omuza yaşayalım. Yeni bir zafere daha hep birlikte tanık olalım. Tüm kalbimiz milli takımımızla birlikte."

Tüm Taraftarlar Davetli
Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulacak olan dev ekranda maç izlemeye tüm taraftarlar davet edildi. Başkan Genç, tüm Trabzonluları bu tarihi anlara tanıklık etmek ve milli takımımıza destek olmak için Meydan Parkı Atatürk Alanı’na çağırdı.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, milli takımımızın çeyrek final maçını dev ekranda izleyerek hep birlikte destek vermek amacıyla taraftarları buluşturuyor. Türkiye-Hollanda maçının heyecanını dev ekranda yaşayarak milli takımımıza güç vermek için tüm Trabzonlular Meydan Parkı Atatürk Alanı’nda bir araya geliyor.

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN