Süper Lig'in Gol Kralı Belli Oldu: Trabzonspor'un Yıldızı Gol Krallığında Sıralamada Kaçıncı? Süper Lig'in Gol Kralı Belli Oldu: Trabzonspor'un Yıldızı Gol Krallığında Sıralamada Kaçıncı?

Yarışmada 19 kiloda Hafsa Pehlivan, 36 kiloda Yüsra İnan, 48 kiloda Elif Ada Güneş ve 46 kiloda Hasan Berat Pehlivan şampiyon olurken; 44 kiloda Aylin Şimşek ve 23 kiloda Cengizhan Değermenci ikinci, 40 kiloda Damla Hamzaoğlu, 26 kilolarda Kürşad Değermenci ve Emin Kerem Otabaşi üçüncü oldu. 36 kilo kategorisinde Azra Şentürk ise beşinci olarak yarışmayı tamamladı.


Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, sporcuları tebrik ederek, elde edilen bu başarıların tüm Trabzon şehri için bir gurur kaynağı olduğunu belirtti. Başkan Genç, sporcuların azim, disiplin ve kararlılığının Trabzon'un spor alanındaki potansiyelini ve gücünü bir kez daha ortaya koyduğunu ifade etti. Başkan, bu önemli başarıda emeği geçen tüm sporcuları ve teknik kadroyu kutlayarak, sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olmaya devam edeceklerini vurguladı.Muhabir: BİROL SANCAK