A Milli Takım, F Grubu'nda son maçında Çekya karşısına çıkacak ve bu maçtan galibiyet veya beraberlikle sonuçlanması halinde son 16 turuna yükselecek. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'in öncülüğünde düzenlenecek etkinlikle taraftarlar, milli takımımıza destek olacakları bir atmosferde buluşacaklar.

Trabzonspor'da Flaş Ayrılık, Bjelica'nın Gözdesi O Kulübe Transfer Oluyor; Avcı Onu Gönderiyor! Trabzonspor'da Flaş Ayrılık, Bjelica'nın Gözdesi O Kulübe Transfer Oluyor; Avcı Onu Gönderiyor!

Başkan Genç, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemizin gururu A Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası'ndaki başarısını birlikte kutlamak istiyoruz. Meydan Parkı'nda kurulacak dev ekranla tüm Trabzonluları maça davet ediyoruz. Bu etkinlik, hem milli heyecanı yaşatacak hem de birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek önemli bir fırsat olacak" dedi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin bu organizasyonuyla futbolseverler, atmosferik bir ortamda milli takımın mücadelesini izleyerek heyecanlarını paylaşacaklar.

Muhabir: AYŞE SANCAK