Açılış Töreninde Konuşan Başkan Genç: Başkan Genç, açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Hayırlı bir işin açılışını yapıyoruz. Bu mekan Cenab-ı Allah'ın evidir. Bu işlere bismillah diyerek başlamak esastır.

CHP Trabzon İl Başkanlığı'nda Bayramlaşma Coşkusu: Ahmet Kaya ve Cahit Erdem'den Vatanseverlik Vurgusu CHP Trabzon İl Başkanlığı'nda Bayramlaşma Coşkusu: Ahmet Kaya ve Cahit Erdem'den Vatanseverlik Vurgusu

Gözaçan Camii’miz şu anda bütün hemşehrilerimizin ibadetlerini yapabilmesi için daha güzel bir hale geldi. Kur'an kursumuz tam anlamıyla güzel bir merkez haline geldi. Bu şehrin bir evladı olarak, bu şehrin bir yöneticisi olarak mutluluğunu yaşıyoruz. İnancımıza göre yaratılanların en hayırlısı, kuluna yardım eden, hizmet edendir. Ama bu işlere de öncülük etmek lazım. Bu işleri dert edinmek lazım.

Burasının bütün Müslümanların daha güzel bir ortamda ibadet edebilmesi için büyük bir restorasyona ihtiyacı vardı. Bu güzel camimizi daha güzel bir hale getiren, emek veren bütün hayır sahiplerinden Cenab-ı Allah razı olsun. Onların hayrı çok kıymetlidir. Camimiz yenilenmiş şekliyle, Kur'an kursumuzla birlikte bu güzel mahallemize hizmet edecek. Şehrimize hayırlı ve uğurlu olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

Muhabir: NEZİHA ÇAKIROĞLU