Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'ten Basında Sansürün Kaldırılışının 116. Yılı Mesajı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'ten Basında Sansürün Kaldırılışının 116. Yılı Mesajı

Göz Kamaştırdılar

Trabzon’un köklü eğitim kurumlarından Trabzon Merkez Fen Lisesi, yılsonu etkinliğinde Ayşe Akın ve öğrencilerinin hazırladığı "90’lar, 2000’ler Karışık Kaset Konseri" ile izleyenleri büyüledi. Kostümleri ve yorumlarıyla dikkat çeken öğrenciler, 80'lerin son dönemi, 90'lar ve 2000'lerin unutulmaz eserlerini repertuarlarına kattı. Konserde, Dilara Mirioğlu ve Nehir Değirmenci teknik ekibinde, toplam 22 öğrenci ise müzik ekibinde yer aldı.

Büyük İlgi

Trabzon Bölge Adliye Mahkemesi 3. Ceza Dairesi Başkanı Fatih Aksoy, Okul Müdürü Coşkun Çolak, öğretmenler ve veliler etkinliği izledi. Öğrencilerin özgüveni ve sahne hakimiyeti dikkat çekerken, aileler de çocuklarının bu özel gününde onları yalnız bırakmadı. Müzik çalar ve kasetlerin nostaljik dönemlerini yansıtan program, salondaki davetlilere hoşça vakit geçirtti ve geçmişin güzel günlerini yeniden hatırlattı.

Kaynak: AYŞEN KARABİNA