Konuyla ilgili Hasançebi’nin amcası, ANAP eski il başkan yardımcısı, İş insanı Selahattin Hasançebi çarpıcı iddialarda bulundu. 

8C83E3Ed 9006 48Df 9458 D170E6D480Ec

Fenalaşan yeğeninin hastaneye götürüldüğünü ifade eden Selahattin Hasançebi, “Sürekli muayene olduğu doktoru 200 CRP ve 600 şeker çıkmasına rağmen bir hap vererek eve gönderdi. Gece fenalaşan yeğenim Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yaklaşık 5 günlük yoğun bakım sürecinin ardından kurtarılamayarak hayata veda etti” dedi.

SORUMLULAR HESAP VERMELİ

Yusufeli Barajı Tam Kapasite Elektrik Üretimine Ulaştı: Sular Altında Kalan Son Köy Yeniden Görünür Hale Geldi Yusufeli Barajı Tam Kapasite Elektrik Üretimine Ulaştı: Sular Altında Kalan Son Köy Yeniden Görünür Hale Geldi

33F5Ebfa C135 4230 81E2 741Ef45Ca294

Yeğeni Yakup Hasançebi’nin başka hiçbir rahatsızlığı olmadığını ifade eden amca Selahattin Hasançebi, “Yeğenim 10 yaşında yetim kaldı. O günden itibaren birlikte büyüdük. Bu kadar yüksek şekeri çıkan bir insan nasıl olurda bir hapla eve gönderilir. Yaşanan bu olayda büyük bir ciddiyetsizlik ve ihmal olduğunu düşünüyorum. Olaydan sorumlu özel hastaneyi ve doktoru için savcılığa şikayette bulundum. Yaşanan bu acı olay ortadayken sorumlular hesap vermeli. Türk adaletine güveniyorum. Yeğenim geride büyük bir acı bıraktı. Suçluların cezalandırılması bu acıyı bir nebze olsun hafifletecek. Başka bir isteğim yok” ifadelerini kullandı.
TAKA/BİROL SANCAK

Editör: Ayşe Sancak