Açılış törenine Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman, Trabzon İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mustafa Erdem ve diğer birçok davetli katıldı.

Trabzon'un Sağlık Alanındaki Gelişimine Vurgu

Tören sırasında konuşan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman, şehrin tüm sağlık birimleriyle büyük bir ivme yakaladığını belirterek, özellikle Trabzon'un sağlık şehri olma yolunda önemli adımlar attığını vurguladı. Kendisinin de Trabzon olarak bakmayı tercih ettiğini dile getiren Ataman, açılışı gerçekleştirilen uluslararası sağlık ünitelerinin şehre önemli bir katkı sağlayacağını ifade etti.

Sağlık Ekibine Teşekkür

Ataman, Trabzon'un sağlık alanındaki gelişimine katkı sağlayan tüm sağlık ekibini tebrik ederek, şehrin önemli bir sağlık şehri olduğunu ve bu şehrin layık olduğu çizgiye ulaştığını belirtti. Ayrıca, kendisinin pandemi sürecinde yaşadığı sağlık sorunlarının burada başarıyla çözüme kavuşturulduğunu da ifade etti.

Açılış Töreni ve Gezinin Ardından Sona Erdi

Artvinli kız kardeşler ojeli parmaklarla oto kuaför işi yapıyor Artvinli kız kardeşler ojeli parmaklarla oto kuaför işi yapıyor

Konuşmaların ardından Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman ve diğer davetlilerle birlikte açılış kurdelesi kesildi. Tören, Uluslararası Sağlık Ünitelerinin gezilmesinin ardından sona erdi.

Editör: Birol Sancak