16 KULÜBÜN DESTEĞİYLE ADAYLIK

İbrahim Hacıosmanoğlu, TFF başkanlık seçimlerinde güçlü bir destek alarak adaylığını resmileştirecek. 16 kulübün desteğini arkasına alan Hacıosmanoğlu'nun, TFF başkanlığı için başvurusu 10 Temmuz Çarşamba günü saat 15.00'te gerçekleşecek. Bu destekle birlikte, Hacıosmanoğlu'nun seçimlerde iddialı bir aday olarak öne çıkması bekleniyor.

TRABZONSPOR'DAN TAM DESTEK

1461 Trabzon'da Gençler Sahne Aldı! Antrenman Maçında Rizespor U19 ile 1-1 Berabere Kaldılar 1461 Trabzon'da Gençler Sahne Aldı! Antrenman Maçında Rizespor U19 ile 1-1 Berabere Kaldılar

Trabzonspor, eski başkanları İbrahim Hacıosmanoğlu'nun TFF başkanlığı adaylığını tam destekle karşılıyor. 18 Temmuz’da yapılacak seçimlerde Hacıosmanoğlu'nun, Karadeniz kulüplerinin de desteğiyle TFF başkanı olması için önemli bir adım atıldı.

Trabzonspor camiası ve Türk futbolseverler, Hacıosmanoğlu'nun TFF başkanlığı adaylığını ve seçim sürecini yakından takip ediyor. Seçimlerin nasıl sonuçlanacağı ve Hacıosmanoğlu'nun başkanlık yolundaki adımları büyük merakla bekleniyor.

Muhabir: AYTEKİN AKAY