Bordo-Mavili ekip, bu maçta mutlak bir galibiyet arayışında, özellikle üçüncülük yarışında kayıp yaşamak istemiyor.

Son iki maçta kalesini gole kapatarak kazanan Trabzonspor, bu sezon henüz üst üste üç galibiyet alamadı. Ancak Adana Demirspor'u 2-0 mağlup ettiği maçtan bu yana geçen 814 gün sonra, bu sefer üst üste üç maçını da gol yemeden kazanma hedefiyle sahada olacaklar.

Bordo-Mavili takım, bu uzun hasrete son vermek için tüm hazırlıklarını tamamlamış durumda. Tek yürek olan ekip, 3 puanı hedefleyerek sahaya çıkacak ve taraftarının da desteğiyle bu önemli maçtan galibiyetle ayrılmak için mücadele edecek.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği, Yabancı VAR Uygulamasına Karşı Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği, Yabancı VAR Uygulamasına Karşı

Trabzonspor'un Adana Demirspor karşısındaki bu mücadelesi, sadece üç puan arayışıyla sınırlı değil, aynı zamanda uzun bir aradan sonra bir ilk için de bir fırsat sunuyor. Taraftarlar, bu önemli mücadelede takımlarına destek olmak için tribünleri dolduracak ve takımlarının bu özel anı yaşamasına tanıklık etmek için sabırsızlanıyorlar.

TAKA/BİROL SANCAK

Editör: Birol Sancak