Trabzonspor, Yunan yıldız oyuncu Bakasetas'ın transferi konusunda resmi bir açıklama yaptı. Bordo-Mavililer, Panathinaikos ile görüşmelere başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi. Bakasetas, sezon sonunda sözleşmesinin sona ereceği için ara transfer döneminde transfer edilmiş ve dün akşam oynanan Galatasaray maçı sonrası Trabzonspor ile veda ettiğini açıklamıştı.

Gümüşhane Üniversitesi sporcuları Mersin’de fırtına gibi esti Gümüşhane Üniversitesi sporcuları Mersin’de fırtına gibi esti

Panathinaikos'un teknik direktörü Fatih Terim, dün oynanan müsabaka sonrası Bakasetas ile anlaştıklarını duyurarak, transferde kolaylık sağlayan Trabzonspor'a teşekkür etti. Yunan yıldız Bakasetas, Trabzonspor'da geçirdiği iki sezon boyunca büyük bir rol oynamış ve özellikle yaşanan şampiyonlukta önemli katkılarda bulunmuştu.

Bakasetas'ın transferiyle ilgili görüşmelerin devam ettiği ve transferin resmi olarak tamamlanması bekleniyor. Trabzonspor, bu transferden bonservis geliri elde ederek gelecekteki projelerine kaynak sağlamayı amaçlıyor.
TAKA/AYŞEN KARABİNA 

Editör: Ayşe Sancak