Bir Sezon Daha Kiralayın: Onuachu'nun kulübünden bir sezon daha kiralama teklifi.

Trabzonspor'da Onuachu ve Pepe'nin Rolü: Avcı'nın Tercihleri Merakla Bekleniyor Trabzonspor'da Onuachu ve Pepe'nin Rolü: Avcı'nın Tercihleri Merakla Bekleniyor

Bonservisi Bize Verin, Belirlenen Rakam Üzerinden Alacak Takım Çıkarsa Vazgeçelim: Trabzonspor, Onuachu'nun bonservisini istiyor ve belirlenen bir rakam üzerinden başka bir takımın teklifi olması durumunda vazgeçmeye hazır.

Bonservisi Sizde Kalsın, Biz Kullanalım ve Şampiyonluk Gelirse Belirlenen Alt Limit Üzerinden Görüşelim: Trabzonspor, Onuachu'nun bonservisini Southampton'da bırakma önerisi. Şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi geliri elde edilirse, belirlenen alt limit üzerinden bonservis görüşmeleri yapılacak.

Onuachu'nun kulübü Southampton'un, Premier Lig'e dönmesi durumunda Nijeryalı golcüyü geri alma hakkı bulunuyor. Ancak Championship'e dönememesi durumunda Trabzonspor'da kalmasına izin verilebilir. İngiliz kulübünün Premier Lig'e dönmesi halinde Onuachu'nun geri dönme ihtimali ise zor görünüyor, çünkü oyuncu maaş skalası açısından ciddi bir uçurum bulunuyor.
TAKA/TUNCAY UÇKUN

Editör: Doğukan ÖZKURT