Başkan Doğan, kulüp olarak geleceğe yönelik planlamalar yaptıklarını ve bu planları uygulamak için çaba harcadıklarını ifade etti.

Transfer politikası hakkında konuşan Başkan Doğan, artık ara oyuncu almayacaklarını ve transfer edilecek oyuncuların takıma hemen katkı sağlayacak veya genç umut vaat eden oyuncular olacağını belirtti. Kendi oyuncu izleme ekibiyle sürekli çalışmalar yaptıklarını ve oyuncu tercihlerinin ekonomik durumlarına bağlı olduğunu dile getirdi. Başkan Doğan, futbolu çok iyi anladıklarını ve kaliteli oyuncuları sahada görmek istediklerini ifade ederken, bu oyuncuların maliyetlerinin yüksek olduğunu da vurguladı.

Trabzonspor’da 3 adayın yarışacağı olağan genel kurul yarın 10.00’da başlayacak Trabzonspor’da 3 adayın yarışacağı olağan genel kurul yarın 10.00’da başlayacak

Eğitim projeleri hakkında da bilgi veren Başkan Doğan, Trabzonspor Koleji projesinin hazır hale getirildiğini ve tanıtımının yakın bir zamanda yapılacağını belirtti. Bu projenin Trabzon'da yüzde yüz İngilizce eğitim veren bir okul olacağını söyledi. Projeyi sponsor destekleriyle hayata geçirmeyi planladıklarını ve Trabzon'un yerel yönetimlerinin desteğine güvendiklerini ifade etti. Bu projelerin Trabzon'un hak ettiği vizyon projeleri olduğunu belirten Başkan Doğan, zorlu bir süreçten geçtiklerini ancak başarıya ulaşacaklarına inandığını söyledi.
TAKA/NURGÜL GÜNAYDIN

Editör: Ayşe Sancak