Yüz Yüze Görüşme

Avusturya Futbolu | 🇦🇹🇹🇷 on X: "Trabzonspor'un yakından ilgilendiği Muhammed  Cham Saracevic: Annesi: Gambiyalı 🇬🇲 Babası: Senegalli 🇸🇳 Üvey babası:  Bosna Hersekli 🇧🇦 Kendisi: Viyana doğumlu Avusturyalı 🇦🇹  https://t.co/9pH8XBFet1" / X

Trabzonspor'a Büyük Şok ; İmza Atmaya Hazırlanan O Transfer... Trabzonspor'a Büyük Şok ; İmza Atmaya Hazırlanan O Transfer...

Fransa ekibi Clermont ile bonservis pazarlığını sürdüren bordo-mavili ekipte Başkan Ertuğrul Doğan devreye girmişti. Fransa’ya giderek Clermont Başkanı ile yüz yüze görüşme gerçekleştirecek olan Başkan Doğan, Türkiye’ye müjdeli haberle dönmenin peşinde.

‘Bırakın Gideyim’ Mesajı

Trabzonspor, ön protokol imzalattığı 23 yaşındaki Avusturyalı 10 numara Muhammed Cham’ın formasını bile hazırladı. Başkan Doğan’ın genç oyuncunun transferinde geri adım atma niyetinde olmadığı belirtildi. Transferin 5 Milyon Euro bonservis bedeliyle sonuçlandırılması bekleniyor. Genç oyuncu Muhammed Cham, sosyal medya hesaplarından yaptığı ‘Bırakın gideyim’ paylaşımlarıyla transferin bir an önce sonuçlanmasını beklediğini gösterdi.

Muhammed Cham transferinde yeni gelişme - Trabzonspor'a olumlu dönüş |  Transfermarkt

Trabzonspor, bu önemli transferde son aşamaya gelmiş durumda ve taraftarlar müjdeli haberi bekliyor. Başkan Doğan’ın kararlılığı ve Cham’ın isteği, transferin kısa sürede sonuçlanacağına işaret ediyor.

Muhabir: AYŞEN KARABİNA